Alcatel One Touch Fire

Değerlendirme: Alcatel One Touch Fire, Mozilla'nın işletim sistemini kullanan ilk akıllı telefonlardan birisi.

Piyasaya çıkış tarihi: 2013'ün ikinci yarısı.

Fiyat: Henüz açıklanmadı.

Donanım: 3,5 inç dokunmatik ekran; 1 GHz tek çekirdekli işlemci; WLAN; HSDPA; 3,2 megapiksel kamera; arttırılabilir bellek (microSD); A-GPS alıcı; Bluetooth; USB; GSM Quad Band.

İşletim sistemi: Firefox OS.

LG Optimus L3 II

Değerlendirme: 100 Avro sınıfında LG, Optimus L3 II modeliyle karşımızda. L3'ün yeni sürümü, Android 4.1.2 Jelly Bean güncel sürümüne sahip. Uygun fiyata Android'le tanışmak isteyenler, bu modeli mutlaka dikkate almalılar.

Piyasaya çıkış tarihi: Şu an piyasada.

Fiyat: 99 Avro (yurt dışı fiyatı).

Donanım: 3,2 inç dokunmatik ekran; 1 GHz tek çekirdekli işlemci; WLAN; HSDPA; 3,2 megapiksel kamera; A-GPS alıcı; arttırılabilir bellek (microSD); Bluetooth; USB; GSM Quad Band.

İşletim sistemi: Android 4.1.2 (4.2 güncellemesine dair bilgi yok) (LG Optimus arayüzü).

Samsung Galaxy Young DUOS

Değerlendirme: Samsung, Android 4.1.2 işletim sistemli ve çift SIM kart girişli Galaxy Young DUOS modelini sunuyor. Telefon ufak boyutlu güzel bir alternatif sunuyor.

Piyasaya çıkış tarihi: Şu an piyasada.

Fiyat: 224 Avro (yurt dışı fiyatı).

Donanım: Çift SIM kart; 3,27 inç dokunmatik ekran; WLAN; HSPA; 1 GHz tek çekirdekli işlemci; 3,2 megapiksel kamera; A-GPS alıcı; arttırılabilir bellek (microSD üzerinden); Bluetooth; USB; GSM Quad Band.

İşletim sistemi: Android 4.1 (4.2 güncellemesiyle ilgili bilgi yok) (Samsung TouchWiz arayüzü).

Samsung Galaxy Fame

Değerlendirme: Biraz daha büyük olan Galaxy Fame modeli, Samsung'la yeni tanışanlar için çok yeni bir seçenek. Ancak telefonda sadece bir SIM kart girişi bulunuyor.

Piyasaya çıkış tarihi: Şu an piyasada.

Fiyat: 229 Avro (yurt dışı fiyatı).

Donanım: 3,5 inç dokunmatik ekran; WLAN; HSPA; 1 GHz tek çekirdekli işlemci; 5 megapiksel kamera; A-GPS alıcı; arttırılabilir bellek (microSD üzerinden); Bluetooth; USB; GSM Quad Band.

İşletim sistemi: Android 4.1 (4.2 güncellemesiyle ilgili bilgi yok) (Samsung TouchWiz arayüzü).

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.