Revo Uninstaller 2

Birkaç TB boyutlu sabit sürücüler yaygınlaştıkça, Revo Uninstaller gibi yüklü programları en ufak parçalarına kadar sürücüden kaldıran araçlara pek ihtiyaç kalmamış gibi görünüyor. Ama SSD kullanımı arttıkça, programları iz bırakmadan kaldıracak araçlara olan ilgi artacaktır. Revo Uninstaller 2'de, Windows 8 uyumu, uygulama kaldırma seçenekleri ve başarısız kaldırma işlemleri ardından yapılan büyük temizlik işlemi noktalarında geliştirilebilecek pek çok nokta bulunuyor.

SUPER 2013

İhtiyacınız olan ses ve görüntü dosyalarının formatını değiştirebilecek bir programsa SUPER tam aradığınız şey. Ücretsiz bir program olan SUPER'in 2013 sürümünde geliştirilmesi gereken iki nokta var: hız ve arabirim. Bu arada daha fazla format desteği eklenirse de fena olmaz: örneğin bu yılın en çok heyecan uyandıran gelişmesi H265 formatı gibi

Core Temp 1.0

Core Temp 1.0, işlemci ısısını gözlemleyen, ufak ama başarılı, birinci sınıf bir ücretsiz program. Şu an yayınlanmakta olan programın dördüncü deneme sürümü. Bu nedenle 1.0 sürümünün çok da farklı olmasını beklemiyoruz.

Adobe Reader 12

Piyasada pek çok PDF okuyucu olsa da kullanıcıların çoğunun tercihi Adobe Reader'dan yana. Adobe her yıl büyük bir güncelleme yapıyor. Aslında firmanın programın 12. sürümü üzerinde çalıştığına dair kesin bir bilgi yok. Kesin olan, tüm önemli güvenlik güncellemelerinin, bir önceki sürüme de yükleneceği.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.