Salak ile Avanak 2 / Dumb and Dumber 2
Yön: Bob ve Peter Farrelly
Oyn: Jim Carrey, Jeff Daniels
Gösterim Tarihi: 2014

Grinin 50 Tonu

Çok satan roman Grinin 50 Tonu, şimdi de sinema perdesinde. Filmde edebiyat öğrencisi Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaja gider.
Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor..

Grinin 50 Tonu / Fifty Shades of Grey
Yön: Sam Taylor-Johnson
Oyn: Jamie Dornan, Dakota Johnson
Gösterim Tarihi: 2014

İnanılmaz Örümcek-Adam 2

Marc Webb’in, 2012’de gösterime giren İnanılmaz Örümcek- Adam’daki performansı, kült çizgi romanın hayranlarını “kerhen” memnun etmişse de, gişede umduğunu bulmuştu. Sam Raimi’nin farklı üslubunun ardından Webb’in yeni jenerasyona yönelik üslubuna alışmak zor olsa da film bilhassa teknik anlamda izleyenleri tatmin etmeyi başarmıştı. Filmin devamıysa 2014’te geliyor. Serinin ikinci filminde Peter Parker’ın başını kaşıyacak vakti yok. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen’e zaman ayırmaya çalışıyor. Gwen’ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen’e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro’nun ortaya çıkması, Harry Osborn’un geri dönüşü bu sözünü tutmasını zorlaştırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.