2014'e damga vuran 1 Nisan şakaları! - Page 1

Nokia 3310, bir Windows Phone olacak

Nokia, başarılı 3310'u yeniden canlandırmak için planlarını açıkladı. Aynı ruhunu koruması için yalnızca birkaç küçük geliştirme yapılmış. Bunların arasında bir dokunmatik ekran ve 41 megapiksel bir kamera da var. Ve artık bir Windows Phone.

2014'e damga vuran 1 Nisan şakaları! - Page 2

SwiftKey Flow Hard

SwiftKey, çok yaratıcı bir fikirle piyasayı ele geçirmeye çalışıyor. Hareket algılama fonksiyonlarını analog klavyelere getirmeyi planlıyor.

2014'e damga vuran 1 Nisan şakaları! - Page 3

The Virtual Bay

Dosya paylaşım sitesi The Pirate Bay, anlaşılan torrent ve tracker'lar aracılığıyla dosya paylaşmaktan bıkmış ve daha iyi bir teknoloji geliştirmiş. Japonya, İsrail ve Rusya'dan nörologların üzerinde çalıştığı teknolojiyle, The Pirate Bay'ın tüm içeriğini hiç olmadığı kadar yakından tecrübe edeceksiniz.

2014'e damga vuran 1 Nisan şakaları! - Page 4

Samsung Fingers

Samsung'un yeni ortaya çıkardığı Fingers cihazı, elinizin fonksiyonlarını arttırıyor. 16 megapiksel kamera ve 3 inç esnek ekrana sahip teknolojik eldivenin, gelecekte cep telefonlarının yerini alması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.