9. Apple iPad Air

Yeni iPad Air, inceliğinin yanında Touch ID parmak izi tarama özelliği, daha hızlı işlemcisi, daha iyi kamerası ve daha hızlı Wi-Fi bağlantısıyla dikkat çekiyor.

8. Sony PlayStation 4

Xbox One'dan 100 dolar daha ucuza piyasaya sürülen PlayStation 4, konsollarda birinci sıraya rahatlıkla yerleşmişti. Destiny, Assassin's Creed gibi konsolun potansiyelini değerlendiren oyunlar, PS4'ün başarısını sürdürmesine yardımcı olmakta.

7. Amazon Kindle Fire

Amazon'un ereader'ları ve tabletleri Türkiye'de çok popüler olmasalar da, dünya çapında büyük ilgi görüyorlar. Amazon, Eylül ayında iPad mini'yle yarışacak yeni, 7 inç'lik bir çift Fire HD ve yeni, yüksek çözünürlükle Fire HDX'i ortaya çıkarmıştı. Amazon'un en son ekitap okuyucusu Kindle Voyage ise 200 dolarlık uygun fiyatıyla oldukça iddialı.

6. Microsoft Xbox One

Xbox One başlarda rakibi PS4'ün gölgesinde kalsa da Microsoft, şu sıralar geri dönüş yolunda. Sony, bir yıldan kısa bir sürede 14 milyon satış yaparken, Xbox One satışları şu an itibariyle 10 milyonun hemen altında

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.