2. Google:Dünyanın en yenilikçi firmalarından olan, yaptıkları ile dünyada çığır açmaya çalışan, birçok gencin çalışmak istediği bir kurum olan Google, yaklaşık 120 milyar $ değerleme ile 2015' in en değerli 2. markası olmuştur.

3. Coca Cola:Bağımlısı aşırı bağımlı olan, sevmeyenin de hiç sevmediği ama kuşkusuz sevenin daha çok olduğu Dünyanın en büyük içeçek firması CocaCola 78 milyar $ değerleme ile 2015 yılının en değerli 3. markası olmuştur.

4. Microsoft:Apple ile belirli alanlarda savaşına devam ederken diğer taraftan da hakim olduğu yazılım pazarında hızla kendini yenileyebilen Microsoft 67 milyar $ değerleme ile 2015' in en değerli 4. markası olmuştur.

5. IBM:Dünya genelinde faaliyet gösteren donanım üretimi, yazılım, servis ve sunucu hizmetleri çözümleri ile bilişim sektöründe faaliyet gösteren IBM 2015 yılının en değerli 5. markası seçilmiştir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.