2. Checker Plus for Gmail™:

Tüm zamanların en iyi Gmail bildirim aracı Checker Plus for Gmail™ olabilir.

Mail kontrolünü kusursuzca yapmanıza yardımcı olan bu uygulama üzerinden anında e-posta gönderebilir, Gmail'in içine girmeden postalarınızı okuyabilir ve silebilirsiniz.

3. Pushbullet: Tarayıcı üzerinden cep telefonuna gelen bildirimleri yönetmenizi sağlayan Pushbullet, geçtiğimiz ay aldığı güncelleme sayesinde artık cihazlar arasında daha güvenli dosya transferi yapmamıza olanak sağlıyor.

Tüm mesajlaşma uygulamalarınızın bildirimlerini alabilir ve onları cevaplayabilirsiniz. Tarayıcı üzerinden cihazınıza, cihazınızdan da tarayıcıya sorunsuz ve kolayca dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz.

4. UpNext Music Player:
Tarayıcı üzerinden bir sekme daha tasarruf etmemizi sağlayan UpNext Music Player, SoundCloud ve YouTube üzerinden müzik dinlememize yardımcı olan bir uygulama.

Eklentiyi kurun, dinleyeceğiniz şarkıyı arayın. Hepsi bu kadar.

5. Capture, Explain and Send Screenshots:

Tarayıcı üzerinden ekran görüntüsü alma işini en basit boyutlara indiren bu yazılım sayesinde hiçbir anı kaçırmadan ekran görüntüsü olarak kaydedebilirsiniz.

Onu diğerlerinden farklı yapan en önemli unsur ekran görüntü işini oldukça hızlı ve kolay yapabiliyor olması.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.