Narcos - Yeni ( 1.Sezon )
Kolombiyanın dünyaca ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatını belgesel tadında son derece kaliteli bir şekilde işleyen dizinin o kadar hoş bir anlatılış tarzı varki insanı bir dakika bile sıkmıyor.Dizi adeta akıyor.Hatta surf yapıyor :).Bu bağlamda şahsen sadece senenin değil tüm zamanların en başarılı yapımlarından biri.

Game Of Thrones - 5.Sezon
Kuzeyin sahipleri sonunda uyandı.Ölüler ordusuyla John Snow'un ve kuzey halklarının amansız mücadelesi 5.sezonda başladı.Aksiyon ve gerilimin hat safhada olduğu 5.sezon 2015'in en iyi sezonlarından birisi kuşkusuz.

Black Sails - 2.Sezon
Starz'ın Spartacus'ten sonra ki yeni bombası korsan dizisi Black Sails 2.sezonuyla adeta şov yaptı.Kaptan Flint'in geçmişte Miranda Barlow'la olan ilişkisi tam anlamıyla aydınlığa kavuşuyor.Ayrıca bu ilişkinin açığa çıkmasıyla Flint ve İngiltere'deki soylular arasında büyük bir savaş patlak veriyor.Dizinin ikinci karizmatik adamı,kötüsü Charles Vane de bu savaşa dahil oluyor.Senenin en iddialı ve keyifli yapımlarından.

House of Card - 3.Sezon
Hollywood'un usta aktörü Kevin Spacey'in şov yaptığı dizi House of Cards, ilk iki sezondaki muazzam kalitesini 3.sezonda da aynen sürdürdü ve 2015'in en iyi dizi sezonlarından biri şüphesiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.