2015’in merakla beklenen 35 filmi

3-Foxcatcher Neyin nesidir?: Bizde Oscar sezonuna uydurularak 2015’e atılan, melankolik ve muhalif bir güreş filmi.Steve Carell, Mark Ruffalo ve Channing Tatum’un becerisinden destek alan Bennett Miller imzalı eser 1988 Seul Olimpiyatları’nın çevresinde geçiyor.Vizyon tarihi: 30 Ocak
2015’in merakla beklenen 35 filmi - Page 1
3-Foxcatcher
Neyin nesidir?: Bizde Oscar sezonuna uydurularak 2015’e atılan, melankolik ve muhalif bir güreş filmi.Steve Carell, Mark Ruffalo ve Channing Tatum’un becerisinden destek alan Bennett Miller imzalı eser 1988 Seul Olimpiyatları’nın çevresinde geçiyor.
Vizyon tarihi: 30 Ocak
2015’in merakla beklenen 35 filmi - Page 2
4-Jupiter Yükseliyor (Jupiter Ascending)
Neyin nesidir?: Wachowski Kardeşler’in yeni iddialı bilimkurgusu Warner’ı batıracak mı, çıkaracak mı? Yazın vizyona girmesi beklenen 175 milyon dolar bütçeli eser, ertelenmişti.Filmde Mila Kunis, Channing Tatum, Eddie Redmayne ve Sean Bean gibi isimleri izleyeceğiz.
Vizyon tarihi: 6 Şubat
2015’in merakla beklenen 35 filmi - Page 3
5-Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey)
Neyin nesidir?: E.L. James’in kadınların elinden düşüremediği çok satan erotik romanı, kitlesini tatmin etmeye geliyor- Başrollerde Charlie Hunnam ve Dakota Johnson var.
Vizyon tarihi: 13 Şubat
2015’in merakla beklenen 35 filmi - Page 4
6-Big Eyes
Neyin nesidir?: Tim Burton imzalı Margaret Keane biyografisi… Kostümleri ve yapım tasarımıyla özgün bir 60’lar dünyası sunacak gibi gözüken yapıtta Amy Adams, Christoph Waltz, Jason Schwartzman gibi oyuncular var.
Vizyon tarihi: 20 Şubat
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.