2019 yılının en iyi 10 Netflix filmi! - Page 1

1- American Factory


Çinli bir şirketin Ohio'daki bir fabrikayı tekrar açmasıyla ümitler yeşerir. Ancak yaşanan kültür çatışması, bu Amerikan rüyasını sonlandırmak üzeredir.

2019 yılının en iyi 10 Netflix filmi! - Page 2

2- The Two Popes


Katolik Kilisesi için kritik bir dönüm noktasında Papa 16. Benedict, geleceğin papası Kardinal Bergoglio ile beklenmedik bir dostluk kurar. Gerçek olaylardan uyarlandı.


Başroldekiler: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín

2019 yılının en iyi 10 Netflix filmi! - Page 3

3- Tall Girl


Hayatını hep eğilerek geçiren 1,85 cm boyundaki Jodi, öz güven eksikliğinin üstesinden gelmeye karar verir ve kendini lisedeki bir aşk üçgeninde bulur.


Başroldekiler:Ava Michelle, Griffin Gluck, Sabrina Carpenter

2019 yılının en iyi 10 Netflix filmi! - Page 4

4- Bedenimi Kaybettim (I Lost My Body)


Film, ayrıldığı vücudunu bulmaya karar veren ve bunun için laboratuvardan kaçan bir elin hikayesine odaklanıyor. Bedeninden ayrılmış bir el, ait olduğu vücudu bulmak için laboratuvardan kaçarak yola koyulur.


Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır, çünkü yol boyunca karşısına üstesinden gelmesi gereken birçok engel çıkar. Pizza kuryesi olan Naoufel’e kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olan el, önüne çıkan güvercinler ve sıçanlarla mücadele eder. Elin vücuttan nasıl ayrıldığının cevabı ise Naoufel ve Naoufel’in kütüphane çalışanı Gabrielle’e olan hislerinde saklıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.