2019 yılının en iyi ücretsiz Android uygulamaları! - Page 1

Google Play üzerinden pek çok uygulama indirebilmeniz mümkün. Bunlar arasında olmazsa olmaz diyebileceğimiz en çok kullanılan ve de ücretsiz olan en popüler uygulamaları sizler için bir araya getirdik.


İşte 2019 yılının en iyi ücretsiz Android uygulamaları;

2019 yılının en iyi ücretsiz Android uygulamaları! - Page 2

Instagram


Tahmin edebileceğiniz gibi, milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram ilk sırada yer alıyor. Anlık ve geçmişe dair fotoğraflar paylaşılıp mesajlaşma olanağı sunan uygulama için, sosyal medyanın en güçlüsü demek pek de yanlış olmaz.

2019 yılının en iyi ücretsiz Android uygulamaları! - Page 3

Twitter


Twitter, halal dünya üzerinde aktif ve yoğun bir şeklide kullanılan, popülerliğini korumaya devam eden bir platform. Anlık duygu ve düşüncelerin yazılı ya da görsel olarak paylaşılabilmesini sağlıyor. Ayrıca trende giren pek çok konu hakkında da bilgi veriyor. Gündemi buradan takip etmeniz ya da burada gündem yaratmanız mümkün. Twitter sosyal medyanın gücüne dair en güzel örnek.

2019 yılının en iyi ücretsiz Android uygulamaları! - Page 4

Whatsapp


Whatsapp, tüm dünyada kullanılan en popüler ve en yaygın mesajlaşma ve paylaşım platformudur. Zaten bunu bilmeyeniniz yoktur. Yazılı ya da sesli yazışmaların yanı sıra arama ve görüntülü arama, emoji yollama, konum paylaşma, video ve resim paylaşma gibi pek çok seçeneği sizlere sunarken hayatınızı adeta kolaylaştırır. Telefonunuzun olmazsa olmaz uygulamalarından biridir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.