2019'un en iyi Android hava durumu uygulamaları - Page 1

Gerek işe veya okula giderken, ya da güne başlarken, merak ettiğimiz şeylerin başında hava durumu gelir. Hava soğuk diye evden mont ile çıkıp tüm gün elde taşımak veya sıcak diye ince giyinip tüm gün üşümek hepimizi sinirlendiren bir durumdur.

2019'un en iyi Android hava durumu uygulamaları - Page 2

Balkona çıkıp hava durumunun nabzını ölçme dönemlerinden sonra gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlardan hava durumunu öğrenebiliyoruz.Fakat bazı uygulamalar var ki güncel değil ve hava durumu açısından bizleri yanıltabiliyor.


Bu duruma maruz kalmamanız için 2019 yılının en iyi, en güvenilir ve en doğru hava durumu uygulamalarını siz değerli okuyucularımız için bir araya getirdik.


İşte 2019'un en iyi Android hava durumu uygulamaları;

2019'un en iyi Android hava durumu uygulamaları - Page 3

Hava Radarı


Çoğu hava durumu uygulamasında radar özellikleri bulunur, ancak gerçekten iyi bir radar uygulamasına ihtiyacınız varsa, profesyonel meteorologların ve fırtına peşindeki kişilerin kullandıklarını kullanmalısınız.


Radarscope uygulaması içinde gerçekten yüksek çözünürlüklü radar taramaları ve diğer özellikler için ikincil abonelikler mevcut. Ancak fırtınalı havalarda bu huni bulutlarını, kasırgaları ve dolu çekirdeklerini izlemek için  Pro abonelikleri kullanmanız gerekecek.


Hava Radarı uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

2019'un en iyi Android hava durumu uygulamaları - Page 4

Yahoo Hava Durumu


Geniş kitleler tarafından beğenilen ve o anki hava durumunu yansıtan harika fotoğraflara ve birçok inanılmaz özelliğe sahip bir uygulamadır.


Yeni tasarımı ile Yahoo Hava Durumu uygulaması ile hava durumunu daha önce hiç olmadığı kadar renkli takip edebilirsiniz ve en son hava durumu bilgilerini gösteren ana ekran widget’ını sayfanıza ekleyebilirsiniz.


Uygulamanın en beğenilen özellikleri:
- Geniş kitleler tarafından beğenilen, bulunduğunuz yeri, günün saatini ve o anki hava durumunu yansıtan harika fotoğraflar
- 10 günlük ve 24 saatlik sıcaklık tahminleri de dahil olmak üzere ayrıntılı hava durumu bilgileri
- Etkileşimli radar, uydu, sıcaklık ve rüzgar haritaları
- Sert hava durumu uyarıları
- Hareketli gün doğumu ve gün batımı saatleri ile rüzgar ve basınç modülleri
- Nem sensörü, UV endeksi ve yağış ihtimali
- Yeni ana ekran widget’ları


Uygulama Google Play'de ücretsizdir.


Yahoo Hava Durumu uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.