Kripto para endüstrisi hızla büyüyor. Tıpkı kuruş hisse senetleri gibi, kuruş altcoinler de, kripto yatırımcılarını cezbetmeye devam ediyor. Küçük piyasa kapitalizasyonları nedeniyle yüksek riskli yatırımlar olmalarına rağmen, yatırım yapmak oldukça ucuz.


Altcoinleri, varlık değeri düşük kripto para birimleri olarak değerlendirebiliriz. Özetle, Bitcoin dışındaki kripto para birimleri diyebiliriz. En popüler altcoinlerden biri Ethereum'dur, ancak bugün 2022'de alınacak ve elde tutulacak kuruşluk altcoinlerden bahsedeceğiz.


Bir şeyi unutmayın, bu pazara asla hazırlıksız atlamamalısınız. Dalmadan önce kripto varlık sınıfı hakkında biraz araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. Kripto para birimlerine yatırım yapmak söz konusu olduğunda binlerce seçenek var. Bu makale, en iyi on en iyi yeni altcoini içeriyor. Dilerseniz şimdi de bu altcoinlerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.


Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Tether


Tether, değişim platformları için likidite yaratan, yatırımcılar için ücretsiz çıkış stratejileri yaratan ve yatırımcıların portföylerine esneklik ve istikrar katan bir sabit paradır. Ek olarak, Tether, geleneksel banka ve finans kurumlarının işlemlerine kıyasla çok daha hızlı ve daha düşük ücretlerle küresel olarak herhangi bir yere gönderilebilir.

USD Coin


USD Coin ayrıca ABD dolarına sabitlenmiş bir sabit paradır ve Ethereum, Stellar, Algorand, Solana, Tron ve Hedera Hashgraph sisteminde çalışır. USDC, CD'lerden daha iyi getiri sağlayabilen düşük betalı bir yatırım arayan geleneksel yatırımcılar için harika bir seçenektir. 2022'de satın almak ve elde tutmak için en iyi kuruş altcoinlerinden biridir.

XRP


XRP, diğer para birimlerine köprü para birimi görevi gören bir kripto para birimidir. Herhangi bir para biriminin başka bir para birimiyle değiştirilmesini kolaylaştıran herhangi bir itibari para/kripto para birimi arasında ayrım yapmaz. Her üç ila beş saniyede bir gerçekleşen işlemlerle daha az maliyetli ve daha ölçeklenebilir bir ödeme olarak gerçek dünyadaki faydası, diğer kriptolara kıyasla gerçek değer açısından daha iyi olmasını sağlar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.