Güncel

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimini sizler için listeledik!

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi

OpenAI'nin metin tabanlı aracı " ChatGPT " yaygın bir başarı kaydederken, yapay zeka ( AI ), ilgi ve talep toplayan yapay zeka odaklı blokajlar ve dijital varlıklarla son aylarda giderek daha popüler bir tartışma konusu haline geldi.

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, kripto tüccarlarının ve yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto para birimlerinin listesine ulaşmak için yapay zeka ile ilgili en iyi kripto para birimlerini çevreleyen performansı ve son gelişmeleri analiz etti.

The Graph (GRT)

Yapay zeka ile ilgili kriptolar arasında bir pazar değeri lideri olan The Graph ( GRT ), blok zincirindeki verileri endekslemeye ve sorgulamaya yönelik yeni bir yaklaşım sunarak, her geliştiricinin alt grafikler oluşturmasına ve zincir üzerindeki verileri nasıl alacağını, dizine ekleyeceğini ve sunacağını tanımlamasına olanak tanır. doğrulanabilir bir yol, potansiyel olarak geliştiricilerin GRT teşvikleriyle blockchain verilerine erişim sorununu çözüyor.

Staking, ağ içindeki ödemeler ve onu bir bağ eğrisine yatırmak ve indeksleyicilere devretmek için ücret kazanmak için kullanılabilen yerel tokeni, şu anda günde %6,56 ve genel olarak %1,02 düşüşle 0,089 $ fiyatından işlem görüyor.

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi - Resim : 1

Grafik 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ocean Protocol (OCEAN)

AI popülarite dalgasında yer alan bir diğer dijital varlık, geliştiricilerin belirli topluluklar için daha sürükleyici uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan ve yakın zamanda büyük bir Ocean ONDA V4'ten geçen açık kaynaklı bir blok zinciri tabanlı veri alışverişi olan Ocean Protocol'dür ( OCEAN ).

Sisteme daha fazla güvenlik, esneklik ve yatırım getirisi (ROI) potansiyeli ekleyen ve Verileri misli olmayan tokenleri ( NFT'ler ) entegre eden güncelleme, yazının yazıldığı sırada 0,3662 $'dan işlem gören kripto para üzerinde satın alma baskısı yarattı. 24 saatte %3,93 düştü, ancak haftada %6,97 arttı ve aylık %123,22 gibi etkileyici bir kazanç kaydetti.

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi - Resim : 2

Ocean Protocol 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fetch.ai (FET)

Yapay zeka destekli eşler arası uygulamalar için otonom yazılım ajanlarından oluşan bir ağ oluşturmak üzere blok zinciri ve yapay zeka teknolojisini birleştiren Fetch.ai ( FET ), kripto topluluğu onun faydasının daha fazla farkına vardıkça yıla etkileyici bir başlangıç ​​yaptı. bir zincirler arası köprü ve Nesnelerin Özerkliği (AoT) üzerindeki çalışması.

FET, kripto piyasasındaki genel kanıya uygun olarak son 24 saatte %6,56'lık bir kayıp kaydetmesine rağmen, yedi gün öncesine göre %1,51'lik bir ilerleme kaydetmenin yanı sıra son 30 günde %188,28'lik güçlü bir kazanç kaydetti.

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi - Resim : 3

Fetch.ai 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SingularityNET (AGIX)

SingularityNet.io projesi tarafından yaratılan yerel SingularityNET ( AGIX ) belirteci, yapay zekaya yönelik artan talep ve merkezi olmayan multimedya içerik platformu Mindplex ile işbirliği içinde Mindplex Magazine'in son duyurusu sayesinde de harika bir başlangıç ​​yapmıştı.

AGIX, son 24 saatte %7,14 ve haftada %2,19 düşmesine rağmen, son 30 günde %272,74 gibi olağanüstü bir büyüme gösteriyor ve şu anda 0,1717$'dan el değiştiriyor.

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi - Resim : 4

SingularityNET 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Artificial Liquid Intelligence (ALI)

Alethea AI tarafından oluşturulan ve seri kripto yatırımcısı ve milyarder Mark Cuban tarafından desteklenen merkezi olmayan bir protokol olan Yapay Sıvı Zekasının ( ALI ) amacı, " akıllı NFT ' (iNFT) standardı.

Platform kısa bir süre önce Polygon ( MATIC ) ile KarakterGPT dApp'ini piyasaya sürdü ve "herkesin AI karakterlerini Polygon'da NFT'ler olarak hızlı bir şekilde oluşturmasına, eğitmesine ve takas etmesine izin vererek ALI fiyatını haftada %3,86 ve ayda %285,09 artırmaya itti. (Son günde %11 kaybetmesine rağmen)

2023'te satın alınacak en iyi 5 Yapay Zeka (AI) kripto para birimi - Resim : 5

Yapay Sıvı Zeka 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kriptoların fiyatı, projelerin gelişimine, popülaritesine ve kripto piyasası ve makroekonomik manzara hakkındaki genel düşünce gibi dış etkenlere bağlı olarak değişebilir. Bununla birlikte, yukarıda belirtilen AI odaklı dijital varlıklar, 2023 ilerledikçe yatırımcıların dikkatini çekmeye değer.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

NFT
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.