2025’ten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri! - Page 1

Koronavirüs felaketinden dolayı hiç beklemediğimiz bir yıl geçirdiğimiz şu günlerde, başımıza bir de zaman yolcusu çıktı! 2025 yılından geldiğini iddia eden Varun Mathur isimli bir Twitter kullanıcısı, gelecek hakkında bazı kehanetlerde bulundu. Kehanetlerin genelini koronavirüs pandemisine dayandıran adam, ilginç ve bir o kadar da korkutucu detaylar vererek tüylerimizi adeta diken diken etti. İşte 2025'ten geldiğini iddia eden zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri!

2025’ten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri! - Page 2

Kehanetlerinden önce bir paylaşımda bulunan Varun Mathur, "Ben 2025 yılından bir zaman yolcusuyum. O zamanlar bildiğimiz gibi toplumun yapısını bozan 2020 olaylarını başından sonuna kadar yaşadım. Biz insanlar olarak adapte olduk ve hayatta kaldık." yazdı. 

2025’ten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri! - Page 3

1- İlk olarak dünya üzerindeki milyarlarca insan için koronavirüs aşısı hala yok. Önde gelen insanlar bu aşıyı oldu ancak geriye kalanlar aşıya hala ulaşabilmiş değil.

2025’ten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri! - Page 4

2- Maske takmak en az ayakkabı giymek kadar normal hale geldi. İnsanlar maske takmadan dışarı çıkanlarla dalga geçiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.