22 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Doktor Uyku
Film, The Shining filminin devamı niteliğinde... Genç Dan Torrence, kendisiyle benzer güçlere sahip genç bir kız ile tanışır. Torrence tanışmış olduğu bu kızı, ölümsüz olmak için çocukları avlayan, The True Knot adındaki kötü bir varlıktan korumaya çalışacaktır.

22 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 2

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
Film, Tüm zamanların en iyi haltercisi olarak gösterilen efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alıyor. Filmin vizyona girdiği tarihin, Naim Süleymanoğlu'nun ölüm yıldönümü olduğunun bilgisini ayrıca paylaşalım.

22 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Üzgünüz Size Ulaşamadık
Ken Loach'ın yönetmenliğindeki bu film türünün drama olduğunu belirtelim. Filmin içeriği Paul Laverty tarafından yazılmış ve Rebecca O'Brien tarafından üretilmiş. Film ayrıca 2019 Cannes Film Festivali'nde Palme d'Or yarışması için seçildi.

22 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 4

İstasyon
Film, kızının katillerinden intikam almaya çalışan bir annenin hayatına odaklanıyor. Genç bir kadın olan Hira, kızını bir doğum gününde kaybetmiştir. Yaşamış olduğu bu büyük acıdan sonra kendisini toparlamayan Hira, akıl hastanesine yatmak zorunda kalır. Hira kızının katillerini bulup intikam almaya kararlıdır. Katilleri bulmak için araştırmaya başlayan Hira, komiser Servet’ten yardım ister. Kızının doğum gününde izini bulduğu katilleri tek tek istasyona çağıran Hira, artık intikam almak için hazırdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.