3 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Yabani


Film, çocuklarını kaybetmenin acısı ile baş etmeye çalışan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Igor ile Polina'nın tek çocukları Vanya kaybolmuştur. Aradan 4 yıl geçmesine rağmen olay bir türlü çözülemez. Genç çift çareyi aynı yaşlarda bir erkek çocuk evlat edinmekte bulur. Bu yeni çocuk giderek biricik Vanya’larına benzemeye başlar. Bu durum başta çok da sorun yaratmaz. Ama olaylar normal gelişmeyecektir. Çünkü bu yeni Vanya "garip bir çocuktur". Hatta garipten de öte, insan dışı bir varlık, bir "yabani"dir.

3 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 2

The Grudge


Grudge, Nicolas Pesce tarafından yazılan ve yönetilen ve Sam Raimi, Rob Tapert ve Taka Ichise tarafından üretilen bir Amerikan doğaüstü korku filmidir.


Filmin konusuna gelince; bekar bir anne ve genç bir dedektif ile birlikte mahallesinde bulunan evde yaşanan bir cinayeti araştırmaya başlar. Banliyöde bulunan evin genç annesi, tüm ailesini evin içinde katletmiştir. Olayı incelemekle görevlendirilen bir dedektif ve kadın, araştırmalarını ilerlettikçe evin, içinde yaşayanları ölüme mahkum eden bir hayalet tarafından lanetlendiğini keşfeder. Bulunduğu bölgedeki laneti öğrenen bekar anne, kendisini ve oğlunu lanetli evdeki şeytani ruhlardan kurtarmak için amansız bir mücadelenin içine girer.

3 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Judy


Film, efsanevi oyuncu ve şarkıcı olan Judy Garland'ın hayatını konu alıyor. Ünlü oyuncu, Hollywood'a feda edilen çocukluğunun anıları ve çocuklarının yanına, eve dönme isteğinin kendisinde meydana getirdiği psikolojik durum ile mücadele etmek zorunda kalır.

3 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 4

2177 Hackerları


Film, hafızasını kaybetmesine neden olacak bir olayın ardından, peşine düşen adamlardan kaçmaya çalışan bir adamın hikayesini konu alıyor. Bu genç bir adam gözlerini açtığında, kim olduğuna dair hiçbir fikri olmadığının farkına varır, çünkü hafızasını kaybetmiştir ve hayatı için peşinde olanlardan kaçmaya devam etmektedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.