Yanınıza bir kitap alın, ya da almayın. Akıllı telefonunuzla ilgilenmeyin. İnsanlarla ilgilenin, yemeğinizle ilgilenin, içkinizle ilgilenin. Dışarıdan nasıl gözüktüğünüzü umursamayın, yalnızlığınızın keyfini çıkartın.

Genelde en iyi anlaştığınız arkadaşlarınız ilk başlarda gıcık olduğunuz arkadaşlarınızdır. Birisini tüm kötülükleri ve kusurlarıyla kabul edip sonra iyi yanlarını görmek ve iyi yanlarını aramak aranızda değişik bir bağ oluşmasını sağlar. İlle arkadaş olmanıza da gerek yok, affedin, düşman olmayın, kahve için, barışın. Rahatlayacaksınız gerçekten.

Birisine hayır demek gerçekten çok özgürleştirici bir andır. Birisine "hayır" diyip, arkasından bir yığın bahane ve özür sıralamadığınız zaman kendinizi özgür ve özgüvenli hissedeceksiniz. İnsanlara hayır demek o kadar zor ve o kadar kırıcı değil. "Hayır" diyin.

Telefonunuzu evde bırakıp seyahate çıkmak, seyahate de gerek yok bir gün boyunca telefonunuza uzak kalmak sizi çok değişik bir tecrübeye sürükleyecek. Yeni insanlarala tanışmanın ne kadar kolay ve keyifli olduğu görünce şaşıracaksınız

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.