Güncel

300 Spartalı 2 için yeni fragman geldi! (Rise of An Empire)

İlk fragmandan sonra gelen tepkiler nihayet meyvesini verdi ve filmin 2. fragmanı kullanıcılara sunuldu!


Tüm zamanların en çok beğenilen filmlerinden olan, hikaye kurgu ve efektleriyle kullanıcılara gerilim dolu anlar yaşatan 300 Spartalı filminin 2. yapımı için geçtiğimiz aylarda start alındığı belirtilmişti. Adının 300: Rise of An Empire olacağı netleşen film için Ağustos ayında bir fragman bile yayınlanmıştı.

Geçtiğimiz saatlerde kullanıcıların aşırı fragman istekleri nihayet ilk meyvelerini verdi. Dün gece geç saatlerde yayınlanan fragman sinema severlere adeta adrenalin pompalamış durumda. Filmin ilk yapımda olduğu gibi kaliteli efektlerle geleceği, hikaye ve kurgunun çok fazla değişmeyeceğini söyleyebiliriz.

1386341380_300-riseofanempire-genel3.jpg

Frank Miller’ın kitabından uyarlanan ve 300’den (300 Spartalı) sonra yaşananları konu alacak olan filmde, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldikleri büyük Artemis Savaşı’nı konu alacak. Filmin baş kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ve Atinalı ünlü general Themistocles olacak.

Tüm dünyada 5-6-7 Mart 2014 tarihleri arasında vizyona gireceği bilinen filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.