İçinde bulunduğumuz 2022 yılında,  uygun fiyatlı birçok telefon modeli, sadece birkaç yıl öncesinin en iyi amiral gemisi telefonları kadar güçlü. Bunun nedeni, pazarın oldukça hızlı hareket etmesidir ki, bugün en iyi telefonlarda ortaya çıkan teknoloji, yarın daha uygun fiyatlı seçeneklere dönüşmekte olacak. Bu durum ise, bir servete mal olmayacak ve gerçek anlamda harika bir telefon isteyen herkes için oldukça harika bir haber.

Özellikle de son yıllarda, çoğumuz en iyi telefonların en uygun fiyatlı telefonlar olduğuna karar verdik. Zira günümüzün uygun fiyatlı birçok telefonu, günlük rutin birçok işimizi halletmemize olanak sunuyor. Bunun en büyük nedeni ise pazarın oldukça rekabetçi markalarla dolu olması. Biz de bu içeriğimizde 3500 - 4000 TL fiyat aralığında yer alan üstün özellikli akıllı telefon modellerinin olduğu yeni listemizle karşınızdayız.


İşte 3500 - 4000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefonlar!

Xiaomi Redmi Note 9 Pro


Fiyat: 3.998,00 TL

Xiaomi Redmi Note 9 Pro


Ekran Boyutu:
6.67 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
6 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5020 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.