Son dönemde telefon fiyatlarına gelen zamların hız kazanması ile kullanıcılar uygun fiyatlı akıllı telefon bulmakta zorlanır hale geldi. Bunun üzerine bir de fiyatı 3 bin 500 lirayı aşan ithal cep telefonlarında, taksit sayısını 6 aydan 3 aya düşüren kararın Resmi Gazete'de yayınlanması ile kullanıcıların telefon modeli konusundaki tercihleri daha da kısıtlandı. Kullanıcılar şimdidien 3500 TL altı telefonlar hangileri? 6 ay taksitle alınabilecek telefonlar hangileri? Gibi soruları sormaya başladı bile.


Biz de bu anlamda sizlere yardımcı olması için, fiyatı 3500 TL altında olan telefon modellerinden oluşan bir liste hazırladık. 2020 Ocak ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak hazırladığımız listemiz, kendinize uygun telefon modeli bulmanız konusunda size yardımcı olacaktır.


Yalnızca 2018 ve 2019 çıkış yılına sahip modelleri dikkate alarak hazırladığımız listemize gelin hep birlikte göz atalım.


(Listemiz en iyi performans gösteren modelden, en düşük performans gösteren modele doğru sıralıdır)


İşte 3500 TL altı en iyi akıllı telefonlar;

Xiaomi Redmi Note 8 Pro


Ortalama Fiyat: 2250 TL

Xiaomi Pocophone F1


Ortalama Fiyat: 3500 TL

Xiaomi Mi 9T


Ortalama Fiyat: 2800 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.