Güncel

3D yazıcıda basılabilen slider: Edelkrone Skater 3D

Slider üreten Türk markası Edelkrone, 3D yazıcıda basılabilen ikinci ürünü Skater 3D'yi kullanıma sundu.


Video üretenlerin kullandığı ve yumuşak kaydırma hareketlerinin yapılabilmesini sağlayan slider ürünleri konusunda çalışmaları bulunan Türk markası Edelkrone, 3D yazıcıda basılabilen yeni ürünü Skader 3D'yi tanıttı.

3D yazıcıda basılabilen slider: Edelkrone Skater 3D

Daha önce FlexTilt Head 3D isimli tripod kafasını yine 3D yazıcıdan basılacak şekilde kullanıma sunan Edelkrone'un ikinci ürünü olan Skater 3D isminde de anlaşılacağı üzere manuel olarak kullanılabilen bir slider. Üzerine takılacak bir tripod kafası ile beraber manuel olarak kullanılabilen sliderın parçaları 3D yazıcıdan basılabiliyor. Ürüne sahip olmak isteyenler Skater 3D'nin yazıcı dosyalarını Edelkrone'un Ortak ismini verdiği platform üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyorlar. Parçalar basıldıktan sonra ayrıca satılan bazı vida ve plastik parçalarla montajı yapılan ürün kolay bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor.

Ürünle ilgili bilgiyi Edelkrone internet sitesinden alabilir ve ilgili dosyaları yine aynı site üzerinden indirebilirsiniz. Haber hazırlandığı tarihte Skater 3D'nin satın alınması gereken vida ve benzeri parçalarının fiyatı henüz belli olmamıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.