Artık gelişen teknoloji ile birlikte, gün içinde birçok işimizi cep telefonlarımızdan halledebilir duruma geldik. Bu işlemler arasında iletişimin yanı sıra, fatura ödemek, EFT yapmak, okul ya da iş yerimize ait işlemlerimizi halletmek, fotoğraf çekmek, video izlemek, oyun oynamak, internet üzerinden merak ettiklerimizi aramak neredeyse rutin işlemlerimiz arasında.


Hal böyle olunca, birçok markanın ürettiği ve akıllı telefondan beklentileri farklı olan bir çok tüketiciye hitap eden sayısız telefon modeli satışa sunuluyor. Akıllı telefon seçimi yaparken elbette tüketicilerin geneli bütçeleri doğrultularında en iyi özelliklere sahip akıllı telefon modelini bulmaya çalışıyor.


Ancak piyasada o kadar çok telefon modeli mevcut ki, kafalar karışıyor. Karşılaştırma yaparken bile birbirine yakın özelliklere ya da fiyatlara sahip telefon modelleri arasında seçim yapmak zor olabiliyor.


Biz de Teknolojioku olarak, 4000 - 4500 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon modellerini sizler için bir araya getirdik. Listemizde yer verdiğimiz telefonların fiyatlarını internet satış fiyatlarını dikkate alarak belirttik, o nedenle bir miktar değişiklik gösterebileceğini şimdiden söyleyelim. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan şimdi de, bu modellerin hangileri olduklarını hep birlikte inceleyelim. 


İşte 4000 - 4500 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefonlar!

Poco X3 Pro


Fiyat: 4.400,20 TL

Poco X3 Pro


Ekran Boyutu:
6.67 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
6 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5160 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Samsung Galaxy A52


Fiyat: 4.499,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.