Güncel

4G ağına o da katıldı

3G'yi geride bıraktı

4G ağına o da katıldı

Yeni teknolojilerden bahsederken aklımıza ilk gelenlerden biri 4G oluyor. Ülkemizde LTE ve 4G üzerinde çalışan operatörlerden bildiğimiz kadarıyla da 4G hizmeti şuan kullanılan 3G'den daha hızlı hizmet sunacak.

Turkcell seminerlerinden birinde edindiğim tecrübelere göre bir çoğumuzun bildiği bir gerçek var ki, Türkiye'deki 3G hizmeti Amerika'daki 4G hizmetlerinden daha hızlı durumda. Türkiye bugün 4G hizmetine geçecek ekipmana  sahip ancak tek koşul Türkiye'de daha fazla ünitenin olması gerekiyor.

1352662904_4g-teknolojisi-sosyalwebya.jpg

4G hizmeti Avrupa'da da büyük oranda yayılmaya başladı. 4G'ye geçen ülkelerden biri de İngiltere  oldu. Orange ve T-mobile ile gelen hizmet İngiltere'nin 11 ilinde aktive edildi. Londra, Menchester, Bristol, Birmingham, Cardiff, Edinburgh, Leeds, Liverpoopl, Sheffirld, Glasgow ve Southampton kentlerinde bu sabahtan itibaren, EE telekomikasyon şirketinin 4G ağına erişim sağlanabiliyor.

Yorumlar
ggg
3g h izli mi birah ala askina
Cevapla
Misafir
Türkiye bu tür teknoloji konusunda zayıf kalıyor diyebiliriz.Olması lazım 4G
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.