Yeni bir akıllı telefon için alışveriş yapmayı düşünüyor, ancak en iyi telefonlara sahip olmayı hedefliyorsanız, fahiş fiyatlar ödeyerek, büyük harcamalar yapmanıza gerek yok!


Dilerseniz birkaç yıl geçmişten gelen uygun fiyatlı amiral gemilerini, dilerseniz ise en son sürümlere sahip olan amiral gemisi katiliği niteliğindeki fiyat/performans telefon modellerini tercih edebilirsiniz.

Teknoloji hızlı hareket ediyor, bu nedenle her zaman yeni bir şey satın alırkan tartışırız. Acele etme, yeni sürümü geldiğinde fiyatı düşecek, ya da daha iyisi gelecek gibi muhabbetler döner durur.


Ancak bir veya iki yıl öncesine ait birçok amiral gemisi telefon, çoğu insanın ihtiyaçlarını karşılayacak harika cihazlardır ve genellikle onları gayet indirimli olarak alabilirsiniz.


Biz de Teknolojioku ekibi olarak amiral gemilerine kafa tutabilecek, aynı zamanda  en uygun fiyatları ile müşterilerini cezbedecek akıllı telefon modellerini sizler için bir araya getirdik!


İşte 5000 TL altındaki fiyatları ile üst düzey telefonlara kafa tutan telefonlar!

Poco X3 Pro


Fiyat: 4.439,30 TL

Poco X3 Pro


Ekran Boyutu:
6.67 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
6 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5160 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.