Güncel

5K Video Çekebilen Red Scarlet-W Duyuruldu

Üst düzey video kameralarıyla tanınan Red, yeni modeli ile yine bu ürün gamına meraklı olanları konuşturacak gibi görünüyor


Üst düzey video kameralarıyla tanınan Red, yeni modeli ile yine bu ürün gamına meraklı olanları konuşturacak gibi görünüyor. Red Scarlet W olarak adlandırılan kamera, 5K çözünürlükte RAW videou çekim yeteneği ile dikkat çekiyor.

1449968681_gallery-3-fullsize.png

5K Video Çekebilen Red Scarlet-W Duyuruldu

Red Scarlet W model isimli kamera, firmanın geliştirdiği, Dragon görüntü sensörünü kullanıyor. Siyah beyaz ve standart olmak üzere iki farklı modele sahip olan Scarlet W modeli Red'in giriş seviyesi modelleri arasında yer alacak. 5K çözünürlükte 60 FPS çekim yapabilen kamera, yine aynı çözünürlükte full frame olarak 48 FPS vide çekimi yapabilecek.  4K çözünürlükte slow motion olarak 150 FPS çekim yapan Scarlet W, 2K çözünürlükte ise 300 FPS oranlarına kadar çıkabiliyor. 

Böylesine yetenekli olan bu giriş seviyesi kameranın fiyatı ise 9950$ olarak belirlendi. Detaylı bilgiye bu link üzerinden erişebilirsiniz.

1449969056_fully.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.