Güncel

6. Global Webit Kongresi dijital dünyayı İstanbul'da bir araya getirdi

1-2 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen 6. Global Webit Kongresi yaklaşık 110 ülkeden gelen ve büyük çoğunluğu üst düzey yöneticilerden oluşan katılımcı profiliyle rekor kırdı.

6. Global Webit Kongresi dijital dünyayı İstanbul'da bir araya getirdi

Dijital dünyanın liderlerini bir araya getiren 6. Global Webit Kongresi’nde katılımcıların yüzde 69’u Avrupa’dan (yüzde 17’si Batı Avrupa, yüzde 24’ü Merkez ve Doğu Avrupa ve yüzde 28’i Türkiye’den), yüzde 20’si Orta Doğu ve Afrika, yüzde 6’sı Asya, yüzde 4’ü ABD’den ve kalan yüzde 1 dünyanın geri kalanından kongreye katıldı.

İki Günde 30 Binden Fazla Tweet

6. Global Webit Kongresi, Dijital Pazarlama & İnovasyon Konferansı ve Geleceğin Liderleri Teknoloji Zirvesi ve Founders Gamers olmak üzere 3 büyük etkinliğe ev sahipliği yaptı. AlJazeera, Criteo, Yandex, Amazon, Softlayer, Webtrekk, Fjord, OMD, ViVaki, Marin Software, Getty Images, Livefyre, Fiksu, Gfk, Iponweb, Infobib, Stafanini, PayPal, Seamles, Naspers, Microsoft, Twitter gibi 200’den fazla iş ortağının desteklediği kongrede iki gün boyunca 30 binin üzerinde tweet atılırken, 185 bin kişi konferans programına göz attı.

Tarihi yakın zamanda açıklanacak olan Webit Kongresi 2015’de de Avrupa, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Asya’yı birleştiren İstanbul’da gerçekleşecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.