"8 Saniye"
Ömer Faruk Sorak`ın yeni filmi "8 Saniye", Esra İnal`ın korkularından kurtulup hayatının kontrolünü eline almasının hikayesini beyazperdeye taşıyor. Filmde kendi hayatının başrolünde oynayan İnal`a, dünyaca ünlü "Dört Anlaşma" kitabının yazarı Don Miguel Ruiz de kendisini canlandırarak eşlik ediyor. Berlin`de doğup büyüyen Esra İnal`ın hayat hikayesinden esinlenilerek yazılan film; erkek egemen bir ortamda, yaptığı hatalara ve maruz kaldığı baskılara rağmen, çıkış yolunu yine kendi içinde bulan ve özgürlüğünün peşinden giden Esra`nın hikayesini anlatıyor.

"Karaman`ın Koyunu"
Kartal Çıdamlı`nın yönetmenliğindeki filmin başrollerinde usta oyuncu Halit Akçatepe, Dost Elver, Melis Tüzüngüç, Fırat Çöloğlu ve Sami Aksu gibi isimler bulunuyor. Film, Osmanlı döneminde geçen bir aşk komedisini beyazperdeye taşıyor.

"Çarşı Pazar"
Kahraman adlı saf ve iyi niyetli bir gencin köyünü korumak için verdiği komik mücadelesini anlatan filmin başrollerinde, Erdem Yener ve Ayhan Taş yer alırken, ikiliye İlker Aksum, Emin Olcay, Tarık Pabuççuoğlu ve Suzan Aksoy eşlik ediyor. Boyut Film adına Mahsun Kırmızıgül ve Murat Tokat`ın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenliğini Muharrem Gülmez yaptı.

"Manda Yuvası"
İlyas İlbey`in yönettiği filmin başrolünde İlyas İlbey ve Eylem Şenkal yer alıyor. Komedi türündeki film; alıştıkları hayatlarıyla, kapıya dayanan sanayileşme arasında sıkışıp kalan Kastamonu Çaykaşılı köylülerinin hikayesini anlatıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.