Güncel

Aboneliğini yenile, onlarca iPad Xbox ve PlayStation'dan birini kap!

Turkcell Superonline’dan birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor!


Turkcell Superonline, yılsonuna kadar taahhüt yenileyen abonelerine özel bir çekiliş kampanyası başlattı. Avantajlı fiyatlarla aboneliğini yenileyen Turkcell Superonline müşterileri arasında çekiliş sonucu belirlenecek 16 kişi iPad, 5 kişi Xbox ve 5 kişi Playstation 3 kazanacak.

Türkiye fiber internet pazarının lideri Turkcell Superonline, abonelerine hızlı ve kaliteli internet hizmetinin yanı sıra sürpriz hediyeler sunmaya devam ediyor. Turkcell Superonline’ın yeni kampanyası ile yılsonuna kadar taahhüdünü yenileyen müşteriler arasında yapılacak çekilişte 16 kişi retina ekranlı  iPad  16 GB, 5 kişi Playstation 3  ve 5 kişi de Xbox 360 Slim  ve 320 GB JTAG kazanacak.

1384421350_592x233cekiliskampanyasi.jpg

Fiber internet, ADSL ve Yalın DSL aboneleri bu kampanya ile daha yüksek hız paketlerine geçerek çekiliş haklarını artırabilecek.  Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell Superonline abonelerinin tek yapmaları gereken 0850 222 0 222 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak taahhüdünü yenilemek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.