Güncel

Acer'a ‘’Best Choice’’ ödülü!

Acer dünyanın en ince ultrabook'u ile birlikte ödüle layık görüldü!

Acer'a  ‘’Best Choice’’ ödülü!

Her yıl, ‘’Best Choice’’ jürisi, Tayvan'ın deniz aşırı pazarlardaki en iyi ICT ürünlerini seçerek ödülleri sahiplerine dağıtıyor. Bu sene yapılan ödül törenlerinde sahneye ilk sırada çıkan Acer, dünyanın en ince Ultrabook’u Aspire S5 ile, bu yıl Asya’da düzenlenen en itibarlı IT gösterisi olan Computex Taipei’de  ‘’Best Choice’’ Ödülü’ne layık görüldü.

Sahneye ilk çıkışını dünyanın en ince Ultrabook®’u olarak yapan Acer Aspire S5, bu yıl Asya’da düzenlenen en itibarlı IT gösterisi olan Computex Taipei’de  ‘’Best Choice’’ Ödülü’ne layık görüldü. Hızlı ön yükleme ve devam etme için benzersiz Acer Green Instant On teknolojisine ve kullanıcıların multimedya ve datalarını tüm cihazlarından, her an her yerden — hatta uyku modunda bile — yönetebilmelerini sağlayan Acer Always Connect teknolojisine sahiptir.

1338971428_acer11.jpg

En kalın noktasında bile yalnızca 15 mm olan bu ultra ince cihaz, 1.35 kg’dan daha hafiftir ve 13.3-inç (34 cm) LCD bir ekrana sahiptir. Magnezyum-alüminyum alaşımlı kapağı ve avuç dayanağı daha ince ve daha dayanıklı bir biçim sağlarken, metalik fırçalanmış detayları ustaca işlenmiş bir incelik katar. S5’in bir diğer özel yönü ise, destek bölgesinin tam altına gizlenen akıllıca tasarlanmış MagicFlip G/Ç bağlantı panelidir. Bu tasarım özelliği S5’in genel inceliğini ve aerodinamik şeklini geliştirir ve ihtiyaç duyulduğunda, MagicFlip tuşuna bir kez basılarak G/Ç portlarının bulunduğu bir paneli ortaya çıkarır: HDMI, USB 3.0 ve 20 Gbps Thunderbolt.

‘’Computex 2012 Tasarım & İnovasyon’’ Ödülünün Sahibi: Acer CloudMobile® Smartphone

1338971449_acer2.jpg

Computex Taipei Tasarım & İnovasyon Ödülleri dünyanın önde gelen endüstriyel tasarım enstitüsü, iF Design’ın işbirliği ile organize edilmektedir. Değerlendirme kriterlerinin arasında inovasyon derecesi, tasarım kalitesi, malzemelerin seçimi, çevreye dostlukları ve fonksiyonellikleri bulunmaktadır. Acer’ın ürün yenilikleri olağanüstü tasarımlarından dolayı bir kez daha dünya çapında kabul gördü.

Acer CloudMobile™ smartphone bu yıl Computex Taipei’de Tasarım & İnovasyon ödüllerini kazandı. CloudMobile™ aynı zamanda En İyi Tasarım Ödülü’nün de sahibi oldu.

Acer  CloudMobile™ akıllı telefonu, kişisel içerikleri Bulut bilgisayarlardan CloudMobile™ aracılığıyla her an ve her yerde güvenli bir şekilde bağlayan ücretsiz AcerCloud hizmeti sunar. Kullanıcılar evde, ofiste veya yolda bile olsalar smartphone’larından müzik dinleyebilir, video izleyebilir veya fotoğraf görüntüleyebilirler; böylece, mobil verimlilik geliştirilmiş olur ve kesintisiz belge yönetimi sağlanır.

İş profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan CloudMobile™ 1 cm’den az derinliğiyle son derece incedir. Ön taraftaki paslanmaz çelik alıcı ve arka bölmedeki Dolby hoparlör stil ve yüksek kaliteli işçiliği yansıtan bir dizi küçük deliğe sahiptir. Ses seviyesi butonundaki ve telefonun arka yanındaki detaylar seçkin görünüm ve hissi daha da arttırır.

‘’Computex 2012 Tasarım & İnovasyon’’ Ödülünün Sahibi: S235HL LCD Monitör

1338971272_acer3.jpg

Ödül kazanan bir diğer ürün, S235HL LCD monitör, Full HD çözünürlük ve 100 milyon:1 kontrast oranıyla kristal berraklığında bir görüntü deneyimi sunar. Bu monitör aynı zamanda % 68’e kadar çevre dostu güç tasarrufuyla cıvasız LED teknolojisini barındırır.

S235HL, derinliği 1 inçten az olan ultra ince profiliyle minimalist ve modern bir görünüme sahiptir. Parlak siyah kenarlarla çevrilmiştir ve şık bir asimetrik tasarımı vardır. Gümüş rengi standı incelik katarken, standa gömülü olan buz mavisi LED butonları bir çağdaşlık hissi verir. Üstelik, tüm G/Ç portları açık ve basit görünümünü daha da iyileştirmek için tabanında konumlandırılmıştır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.