Yalnızca 1.39 kg(2) ağırlığı ve 19.75 mm kalınlığıyla, yeni tanımlanan bu mobil bilgisayar, son derece kolay taşınabilir biçimi, mükemmel performansı ve uzun pil ömrüyle birlikte bir Ultrabook'un tüm özelliklerine sahiptir.

Dokunmatik ekranın altlık modunda veya klavye kasasından çıkarılarak kullanımına izin veren tasarımıyla bir tabletin faydalarına yenilerini ekler. Bu da Acer müşterilerine gelişmiş mobilitenin yanı sıra cihazlarını dokunmatik olarak en son uygulamalar, fotoğraf görüntüleme, iletişimde kalma ve eğlenme amacıyla kullanmaları için daha fazla imkan sağlar.

Duyarlı ve hızlı Intel Core i3 ve Core i5 işlemciler bu görevleri yerine getirmek için gerekli olan performansı sağlarken altı saate kadar daha uzun pil ömrü için daha verimli güç sağlar. Kapağını kapatmak Acer Aspire P3'ü uyku moduna alır ve açıldığında ise cihazı yalnızca birkaç saniyede uyku modundan çıkarır. Windows 8 sistemi kullanıldığı için, birçok işletme açısından tüm Office programlarının yanı sıra eskiden beri kullanılan Windows programları da önemlidir.

Acer New York'ta düzenlenen basın toplantısında dokunma ve yazma deneyimini yeniden tanımlayacak devrim niteliğinde bir 39.6 cm (15.6”) dizüstü bilgisayar olan Aspire R7'yi tanıttı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.