Adını duymadığınız en iyi programlar - Page 1

Windows Tweaker
Halen Windows 8'e geçmeyenlerdenseniz Windows Tweaker ile Windows'unuza 100'den fazla Windows 8 özelliği ekleyebilirsiniz. Bunların içinde içerik menüleri, tarayıcı ayarlarında yeni seçenekler ya da sisteminizi hızlandıracak diğer değişiklikler de yer alıyor.

Adını duymadığınız en iyi programlar - Page 2

RarZilla Free Unrar
"RarZilla Free Unrar", RAR dosyalarını açmak için hızlı ve kolay kullanımlı bir araç. Bir dosyayı RarZilla'nın arayüzüne sürüklemeniz, "RarZilla ile çıkart" seçeneğini seçmeniz ya da sadece dosyaya çift tıklamanız yeterli.

Adını duymadığınız en iyi programlar - Page 3

Free Audio Dub
Eğer istediğiniz, fazla hafıza tüketmeyen ve kolay kullanılabilen bir müzik kesme aracıysa "Free Audio Dub" kesinlikle size göre. En güzel yanı ise: bu araç ses dosyasını kesip yeniden birleştirdiğinde bir kalite kaybı meydana gelmiyor, böylece ses kalitesinde değişiklik olmadan kısaltma işlemi yapılabiliyor.

Adını duymadığınız en iyi programlar - Page 4

Media Preview
Windows kendi başına sadece birkaç video formatını destekliyor. Bu yüzden Windows'un video klasörlerinde dolaşmak tam bir kaos halini alabiliyor. Daha fazla codec destekleyen ve daha iyi önizleme resimleri koyabilen Media Preview ise video klasörlerinde çok daha rahat dolaşılabilmesine olanak sağlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.