Güncel

'Adventure' reklamcılık yarışması düzenleniyor

“Hayatı Halaya Alıyoruz” diyenler için ADventure Reklamcılık Yarışması başlıyor.

'Adventure' reklamcılık yarışması düzenleniyor

“Hayatı Halaya Alıyoruz” diyenler için ADventure Reklamcılık Yarışması başlıyor. 20 Mart’ta herkesi halay çekmeye davet eden 9.Adventure Reklamcılık Yarışması ile Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü olarak başta Boğaziçi Üniversitesi olmak üzere Anadolu Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne eğlenceyi yeniden keşfetmeye gidiyoruz. 20 Mart - 10 Nisan tarihleri arasında ADventure’a başvurun siz de bu reklam macerasına ortak olun!

Tüm üniversitelerde 20 Mart saat 12.30’da her şeye 10 dakika ara vereceğiz ve hayatı kayda alacağız. ADventure olarak gidemediğimiz yerlerdeki hayatı halaya alanlardan gelecek videoları da kullanarak Hayatı Halaya Alıyoruz filmini oluşturacağız. Amacımız, eğlenmeyi bilen herkesin bu filmde yer alması.

Halay çekerek kutlayacakları ADventure, Facebook’ta yarışma için başvuru uygulamasının açılması ile başlayacak. Ön başvurular, 20 Mart-10 Nisan tarihleri arasında www.facebook.com/tivibu linkinden yayınlanacak olan ADventure uygulaması üzerinden alınacak. Bu uygulamadaki küçük testi başarıyla tamamlayan katılımcılar üç kişilik takımlarını kurarak 11– 28 Nisan tarihleri arasında, Tivibu platformunda yer alacak brief için proje geliştirip ADventure jürisine gönderecekler. Jüri, gelen projeler arasından 10 finalist grubu belirleyecek ve 11-13 Mayıs arasında düzenlenecek ADventure final etabına bu gruplar katılmaya hak kazanacak.

Tivibu işbirliğiyle gerçekleştiecekleri yarışmada finale kalan 10 takım, profesyonel reklamcıların danışmanlığında Tivibu briefi için çekecekleri viral videoyu youtube.com ’a yükleyecekler. youtube.com üzerindeki izlenme oranları ve 13 Mayıs 2012 pazar günü yapacakları final sunumları jüri tarafından değerlendirilerek birinci grup seçilecek.

ADventure Reklamcılık Yarışması’nın şampiyonu ve dereceye girecek diğer grupları birbirinden güzel ödüller bekliyor. Türkiye’nin en havalı reklamcılık yarışması ADventure’a eğlenceyi yeniden keşfedebilecek tüm genç reklamcıları bekliyorlar. Bu projeye  Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü başta olmak üzere Tivibu da destek vermektedir. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü, Bilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu (MEC), Ege Üniversitesi Gateway Kariyer Kulübü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’ne aktivitenin üniversite etkinlikleri sırasındaki yardımlarından dolayı teşekkürlerini sunuyorlar.

Ayrıntılar için; www.buik.boun.edu.tr
facebook.com/events/312107335520120/
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.