Güncel

Akaryakıta yeni bir zam daha!

Ayaryakıta gelen zamlara bir yenisi daha eklendi. Bu geceden itibaren geçerli olmak üzere yeni bir zam daha yolda.

Akaryakıta yeni bir zam daha!

Akaryakıt zamlarının sonu gelmiyor. Global anlamda artan enflasyon ve Rusya Ukrayna krizi ile akaryakıt fiyatları tekrar artmış durumda.

Sektörden gelen bilgilere göre bu akşamdan itibaren geçerli olmak üzere akaryakıt fiyatlarına tekrar zam geliyor.

Akaryakıta yeni bir zam daha!

Akaryakıtın fiyatlarında savaş etkisi net bir şekilde görülmeye başladı. 20 TL'ye dayanmak üzere olan akaryakıt fiyatları tüm araç sahiplerini endişelendiriyor. Daha dün akşam yapılan zamın üstüne şimdi yeni bir zam haberi daha gelmiş durumda.

Yeni zamlarla Motorine 1,33 TL, Benzine 53 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Rusya Ukrayna krizinin etkileri her alanda hissedilmeye başlandı. İlk başta dolar ve altında hissedilen Rusya Ukrayna krizi direkt olarak akaryakıt fiyatlarına da yansımış durumda. Henüz barış sağlanamayan bölgede yaşananlar herkesi etkiliyor. 

Farklı şirketler Rusya'ya yaptırımlar uygulasa da işin sonu gelmiş değil. Ukrayna verdiği bu savaşta AB'nin desteğini görmek istiyor. Bölgede yaşananlar da ne yazık ki herkesi etkileyecek sebepler doğurabiliyor. Bunlardan ilki ve önde çıkanı da akaryakıt fiyatlarındaki artış diyebiliriz. Siz bu zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.