Güncel

Akaryakıta yeniden zam! İşte yeni fiyatlar

Motorin ve benzin fiyatlarına tekrar bir zam yapıldı. Yapılan zam sonrası Ankara ve İstanbul benzin fiyatları 23 Mart tarifesi değişti. İşte tüm detaylar.

Akaryakıta yeniden zam! İşte yeni fiyatlar

Benzin ve motorin fiyatlarına tekrar zam geldi. Geçtiğimiz hafta motorine gelen üst üste gelen zammın ardından bir kaç indirim haberi de gelmişti. Ancak şimdi tekrar bir zam söz konusu.

Enerji sektöründen gelen haberlere göre 23 Mart saat 00.00'dan itibaren geçerli olmak üzere akaryakıta zam yapıldı. Litre fiyatı benzinde 1 lira 60 kuruş, motorinde 1 lira 62 kuruş zam geldi. Zam sonrası Ankara ve İstanbul benzin motorin fiyatları 23 Mart tarifesi şu şekilde: İstanbul Avrupa yakasında da bir litre benzinin fiyatı 19,69 TL’ye, bir litre motorinin fiyatı 22,21 TL’ye yükseldi.

Akaryakıta yeniden zam! İşte yeni fiyatlar

akaryakıta zam

İstanbul Anadolu yakasında ise bir litre benzinin fiyatı 19,70 TL’ye, bir litre motorinin fiyatı 22,23 TL’ye yükseldi.Ankara'da ise bir litre benzinin fiyatı 19,78 TL’ye, bir litre motorinin fiyatı 22,31 TL’ye çıktı. Zam geleceği zaman insanlar çok fazla kuyruk oluşturduğu için artık zamların habersiz yapılması da söz konusu ancak bu konu şu anda bir söylenti halinde. Net bir açıklama gelmeden bir şey demek zor.

Akaryakıtın dünya genelinde artan fiyatı direkt olarak benzin ve motorin fiyatlarına yansıyor. Rusya-Ukrayna savaşının da patlak vermesiyle fiyatlarda savaş fiyatlandırması başlamış durumda. Şu anda hala müzakere görüşmeleri sürüyor.

Yorumlar
yorumcu
trafik akıcı ne güzel taksi bekleme yazmaz ne güzel bahar geldi ne güzel herşey güüüüüzzzzzzzeeeeeeeellllll olucak yersen ...
Cevapla
Oktay
50 TL yapmazsanız AMK .k.......
Cevapla
Antepli
Çiftçinin biri reis beye anamız ağladı diyordu o sıralar senin anan ağladı şimdi memleketin anasını ağlattılar
Cevapla
Adoş
Lan şu hayırsız haberi hemen vermeyin. Yemin ederim sizinde hakkınızda suç duyurusunda bulunurum. Algı yaratıp milleti kargaşaya sürüklemeyin
Cevapla
Şerif
Allah belanızı versin 40 TL yapında sizde rahalayın bizde
Cevapla
Dogan
Aaaa benzine mazota zam gelecek koşun sanki bitmeyecek Birgün sonra yine bitecek sana yine kitleyecek ayıp oldu 30 kuruş indirelim yok yok olmadı vergiden düşelim yarın biraz daha zam kurtarmıyor yasaaaaaaaaaaaaa sen çok yasssssaaaaaa
Dogan
1 yıldan beri insanlarla alay etmeye başladılar 1 gün indiriyor 5 kuruş yarın 2 lira zam yapıyorlar aaaa 2 lira zam çok oldu 25 kuruş indirelim
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.