Akaryakıtta dev indirim beklentisi! - Page 1

Akaryakıt fiyatları direkt olarak dolar kuru, brent petrol fiyatları, Rusya Ukrayna savaşı gibi etkenler yüzünden sürekli olarak zam ve indirim haberleri ile gündeme geliyor. Bu kapsamda şimdi tekrar bir indirim beklentisi gündeme geldi.

Akaryakıtta dev indirim beklentisi! - Page 2

Sektörden gelen bilgilere göre akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisi oluştu. Brent petrol ve uluslararası piyasalarda ürün fiyatının düşmesi akaryakıt fiyatlarında indirim beklentilerini de beraberinde getirdi.

Akaryakıtta dev indirim beklentisi! - Page 3

Bugün petrol, dolar ve ürün fiyatlarında yukarı yönlü ciddi bir hareket olmaması durumunda motorine 1,5 TL ile 2 TL arasında bir indirim gelebileceğini iddia ediliyor. Henüz konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yok, ancak indirim söylentileri mevcut.

Akaryakıtta dev indirim beklentisi! - Page 4

Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 91,36 dolardan işlem görüyor. Bir süredir devam eden enflasyon ve kıtlık gibi sebeplerle global anlamda zor zamanların yaşandığı gerçek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.