Güncel

Akıllı Kadınlar'a akıllı telefonlar Turkcell'den

Turkcell, Akıllı Kadınlar Kulübü’ne özel bir cihaz kampanyası düzenliyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olacak “Eskisini Getir Yenisini Götür” kampanyasına siz de katılabilirsiniz.

Akıllı Kadınlar'a akıllı telefonlar Turkcell'den

Turkcell, kadınlara özel çözümler ve fırsatlar sunmak amacıyla oluşturduğu “Akıllı Kadınlar Kulübü”nün üyeleri için bu kez “Eskisini Getir Yenisini Götür” temalı bir cihaz kampanyası düzenliyor. Kendini, evini ve çevresini seven kadınların dostu “Akıllı Kadınlar Kulübü”, bu kampanya ile üyelerine akıllı telefonlara çok daha uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı tanıyor. Böylece kulüp üyesi kadınlar kendileri için yararlı pek çok servis, uygulama ve marka işbirliğini akıllı telefonlar üzerinden daha etkili bir şekilde takip edip kullanabilecekler. Kadınlar bu kampanyaya katılarak yepyeni akıllı telefonlara kavuşacaklar.

1412760743_trkcllakkteslim.jpg

Akıllı olmayan cep telefonunu getirene ilk 3 taksit hediye

Kampanya ile “Akıllı Kadınlar” eski cep telefonu ne olursa olsun; her ay tarifeye ek; Samsung Galaxy Ace 4 için 25 TL, Turkcell T50 için 33 TL ve LG G2 Mini için 42 TL ödeyerek 24 aylık taksitlerle akıllı telefonlara sahip olabiliyorlar. Turkcell kampanya dahilinde kullandıkları eski cep telefonunu getiren Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine 3 ay boyunca cihaz taksidi ve ayda 1 GB cepten internet hediye ediyor. Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine özel düzenlenen bu cazip kampanya 31 Aralık’ta son bulacak

Kişisel bakım, anne-çocuk sağlığı “Akıllı Kadınlar”da

Turkcell müşterisi “Akıllı Kadınlar”, Kadın Yaşam Paketi ile moda, kişisel bakım, yemek tarifleri ve püf noktaları gibi hayatlarını kolaylaştıracak ve renklendirecek bilgilere ücretsiz sahip olabiliyor. Üyeler ücretsiz olarak günlük burç yorumlarını takip edebiliyor, hamilelik ve anne-çocuk sağlığı konularında tavsiyeler ve yararlı bilgileri alabiliyor, sevdikleri diziler ve oyuncularla ilgili bilgi almak için “Akıllı Kadınlar Kulübü”ne özel ‘Dizi Paketi’ne abone olabiliyorlar. Turkcell’in “Eskisini Getir Yenisini Götür” kampanyasından yararlanan kadınlar, bundan böyle tüm bu bilgilere akıllı telefonlarını kullanarak istedikleri an ulaşabilecekler. Ayrıca akıllı telefonları üzerinden ‘Çocuğum ve Ben’, ‘YemekGuru’ gibi yararlı uygulamaları da kullanabilecekler. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.