Güncel

Akıllı oyuncak Sphero çocukların olduğu kadar büyüklerinde vazgeçilmezi olacak!

Telefon yada tabletler ile kontrol edebildiğimiz araçlar gün geçtikçe ilginçleşiyor!


Çocuklarımızı tablet ve telefondan uzak tutmaya çalışıyoruz ama onlar bir yolunu bulup bu ürünlere ulaşabiliyorlar. Ya bu ürünleri hiç eve sokmamak yada onların bu ilgilerini farklı alanlara yönlendirebilmeyi bilmek gerekiyor. 

Akıllı oyuncak top Sphero öncelikle yenlikçi tasarımı ile çocukların hayal dünyasını genişletmeyi ve eğlenceli aplikasyonlar ile birbirleriyle daha fazla sosyalleşmesini amaçlıyor. Sizde çocuğunuzun tablet alışkanlığını sadece Angry Birds oynamaktan ileri gitmesini istiyorsanız bu ürünü oldukça seveceksiniz. Sürekli çocuklar diyoruz ama özel rampalar kurarak büyükelrde bu eğlenceyi paylaşmak isteyebilir.

Orbotix tarafından geliştirilen iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ya da tabletler ile kontrol edilebilen akıllı robot Sphero, su geçirmez yapısı ve geliştirilen 30 farklı uygulamalarıyla bambaşka bir kullanıcı deneyimini bizlere sunuyor. Lafı çok uzatıp merağınızı arttırmadan Akıllı Robot Sphero'nun tanıtım videlarını aşağıdan inceleyelim.

Hız için tasarlanan Sphero ile herhangi bir RC arabadan daha iyi bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor, yaratıcılığı geliştirerek oyun kişiselleştirilebiliyor. Gerçek dünya ve yapay dünyayı eğlenceli bir oyun deneyimi için birbiri içine sokan limitsiz olanaklarla dolu yepyeni mobil oyuncak Sphero, MacroLab kullanarak programcılık derslerinde yoğunlaştırılmış eğitimlerde de kullanılabiliyor.

Bu eşsiz oyuncağın ülkemizde de satışına başlandığını hatırlatalım.

1404989834_sphero-1.jpg1404989842_sphero-2.jpg1404989851_sphero-4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.