Güncel

Akıllı saat koronavirüs güncellemesi alır mı? Cevabı Fitbit verdi!

Akıllı saat markası Fitbit kullanıma sunduğu yeni bir güncelleme ile ürünlerine el yıkama süresi özelliğini getirdi.

Akıllı saat koronavirüs güncellemesi alır mı? Cevabı Fitbit verdi!

Koronavirüs salgının tüm dünyayı etkilediği bugünlerde teknolojik ürünler de bu virüsle savaşmamıza yardımcı oluyor. Bu ürünlerden biri olan Fitbit, yeni bir güncelleme ile akıllı saatlerine el yıkama süresi takibi özelliğini getirdi. Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un kısa süre önce distribütörü olduğu Fitbit akıllı saatleri, sağlıklı yaşam özelliklerinin yanına el yıkamayı hatırlatan bir uygulamayı da ekledi.

Fitbit koronavirüs güncellemesi aldı

Clean Clue isimli Fitbit saat kadranı, el yıkama konusunda kullanıcıları uyarıyor. Saat başı titreşim ve bildirimle el yıkama uyarısı yapan uygulamada, elinizi yıkamaya başladığınızda 20 saniyelik geri sayımı da başlatarak el yıkama adımlarınızı tamamlayabiliyorsunuz. Böylelikle 1 saatlik süreç yeniden başlıyor.

Fitbit saatlere gelen bu yeni özelliği cep telefonunuzda bulunan Fitbit uygulaması üzerinden akıllı saate yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.