Güncel

Akıllı telefonlarda bomba kampanyalar Avea'dan!

Avea’ya geçen de, Avealı olan da kazanıyor...

Akıllı telefonlarda bomba kampanyalar Avea'dan!

Avea, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini’yi hem mevcut hem de yeni müşterilerine çok özel tekliflerle sunuyor.  Avea’yı seçenler, Samsung’un bu iki modeline en cazip ve en avantajlı paketlerle sahip oluyorlar

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, yeni müşterileri için hazırladığı çok özel bir teklifle yine fark yaratıyor. Avea’yı seçenler, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modelleriSamsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini’ye çok cazip, bir o kadar da avantajlı tekliflerle sahip oluyor.

1377762653_s3-mini-ace.jpg

26 Ağustos 2013’ten itibaren Avea İletişim Merkezlerini ziyaret ederek Avea’ya geçenler veya yeni Avea hattı satın alanlar; Samsung Galaxy Ace’e 24 ay taahhütle, 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle birlikte 45 TL’ye;  Samsung Galaxy S3 Mini’ye ise 24 ay taahhütle 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle 59 TL’ye alıyorlar.

Bu kampanyada kamu çalışanları için de bir kolaylık sağlanıyor. Kamu çalışanları, cihaz kampanyalarında kredi kartıyla yapılması istenen ödemeyi; doğrudan faturaya yansıtılacak şekilde gerçekleştirebilecekler. Avea’ya geçecek kamu çalışanların; geçerli kimlikleriyle kamuda çalıştıklarını belgelemeleri bu kampanyadan yararlanmaları için yeterli oluyor.

Mevcut Avea aboneleri ise S.E.Ç cihaz teklifleri kapsamında tarifeye ek 9 TL’ye Samsung Galaxy Ace, tarifeye ek 4 TL’ye Samsung Galaxy S3 mini sahibi olabilecekler.

Yorumlar
Misafir
tekno marketten alın 300 lira daha ucuz
Cevapla
Misafir
birde 1 tl diyor.gidin gorun hesap oluyor 60 tl
Cevapla
Misafir
katiliyorum normaldede alssan ayni paraya geliyor neyin hesabi bu
Cevapla
Misafir
Gakko bi de yorum yapma be ne olduğun belli değil senin
Cevapla
Misafir
Neresi bomba tarife ya normal alsan daha uygun hesap yapın bakalım..Gakko her zaman vatandaşın yanındadır... ★[email protected]
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.