Geleneksel yuvarlak bir tasarıma sahip olacak bu akıllı saat görünüm itibariyle oldukça şık bulunan Moto 360 ‘a benzeyecek. Fakat Alcatel ‘in Moto 360 ‘ın ekranın alt kısmında bulunan ufak düğme kesimindeki problemden kaçınması gerekiyor. Bu problem Moto 360 ‘da saatin ekranının bütününün görünmesine engel oluyor. Alcatel ‘in yuvarlak hatlı saatlerde yaşanan bu problemi çözmek için saatin çevresini saran fonksiyonel bir iç ekran kullanacağı iddia ediliyor.

CES 2015 ‘de tanıtılacak bu akıllı saatin Android cihazlarla uyumlu şekilde çalışacağı ve çalan müziği kontrol etme, fotoğraf çekme ve bildirimlere erişme gibi olanaklar sunacağı belirtildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada saatlerin spor ve daha resmi metal kordonlu olmak üzere iki stil ile piyasaya sunulacağı belirtildi. Alcatel böylece ucuz bir akıllı saat üretmekle kalmayacak, kullanıcılar için stil tercihleri de sunacak. Bu akıllı saat hakkında daha fazla bilgi edinmek için CES 2015 ‘i sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Alcatel ucuz akıllı saatle piyasaya damga vuracak!

Alcatel akıllı saat üreteceğine dair bir duyuru yaptı ve gündeme bomba gibi düştü. Şirketin iddiasına göre bu cihaz pazarda yeni bir segment yaratacak. Herkesin satın alabileceği şık ve kullanışlı bir saat vaat eden şirket yeni ürününü CES 2015 ‘de tanıtacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.