Güncel

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahmin etti

Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahmin ediyor!

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahmin etti

Platformun orijinal zinciri Terra Classic ( LUNC ) olan Terra ( LUNA ) ekosisteminin çöküşünden bu yana, direnç sergiledi ve geniş kripto sektörü beklentilerine karşı fiyat artışları kaydetti. LUNC'nin meme paralarının fiyat yörüngesini takip ediyor gibi görünmesiyle, topluluk onu canlı tutmaya çalışırken token'ın değeri bir ilgi konusu haline geldi. 

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahmin etti

Bu bağlamda Finbold, makine öğrenimi algoritmalarından yararlanan kripto izleme platformu PricePredictions tarafından sunulan olası LUNC gelecekteki fiyat performansını inceledi . Platform, 22 Şubat'ta alınan  verilere göre, LUNC'nin önümüzdeki günlerde 1 Mart 2023'te 0,000156 dolardan işlem görecek şekilde sürekli bir düzeltmeden geçeceğini öngörüyor.

30 günlük fiyat tahmini, varlığın yayınlanma anındaki değerinden yaklaşık %2,5'lik bir düşüşü temsil ediyor.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahmin etti - Resim : 1

LUNC 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Fiyat tahmini, diğerlerinin yanı sıra  hareketli ortalama (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) gibi göstergelere dayanır.

LUNC fiyat analizi

Basın zamanında LUNC, günlük %4'ün üzerinde kayıpla 0,00016 $'dan işlem görüyordu.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını tahmin etti - Resim : 2

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC temelleri

Terra'nın çöküşünün ardından topluluk girişimleri, LUNC'nin sıfıra düzeltme tehdidiyle karşı karşıya kaldıktan sonra fiyatını korumasına yardımcı oldu. Listenin başında, artan faydanın bir parçası olarak belirteç yakmayı içeren ağ geliştirme faaliyetleri artırıldı.

Özellikle, kripto borsası Binance'in LUNC işlem ücreti yakma katkılarını göndermeyi Mart 2023'e kadar ertelemeyi seçmesinin ardından yakma olayı bir darbe vurdu. Kararın Terra Classic'in  fiyatını etkilediği görüldü.

Ancak Finbold tarafından 13 Şubat'ta bildirildiği üzere, Terra Classic Upgrade v1.0.5 yayına girdi ve Terra Classic'in Binance'te yanmaya devam etmesinin önünü açtı. Gerçekten de topluluk geliştirme girişimleri, LUNC'nin fiyatını canlı tutmayı amaçlayan açığa satış kampanyalarının ilk yaklaşımını tamamladı.

Bu arada, LUNC yatırımcıları, kurucusu Do Kwon'un insan avı ve kovuşturulması çevresinde olup bitenleri izliyor olacak. Şu anda Sırbistan'da saklandığına inanılan Kwon, Terra'nın çöküşündeki rolü nedeniyle Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ( SEC ) tarafından resmi olarak dava edildi. Önceki aylarda Kwon'un tutuklanmasıyla ilgili haberler token fiyatını olumsuz etkilemişti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.