Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin ( BTC ), birden çok önemli destek seviyesine ulaşarak 2023'te güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Yatırımcılar, bu seviyelerin ilk kripto para biriminin yükseliş eğilimini sürdürmesi için bir temel oluşturabileceğini umuyor olacak. Yükseliş ivmesi, yatırımcıların makroekonomik faktörlerle ilgili olumlu haberleri yakalamasının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin fiyatı geçen hafta boyunca artmaya devam ederken, yatırımcılar dijital varlığın Şubat ayına girerken tırmanmaya devam edeceğini umuyor olacak. PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, Bitcoin'in 1 Şubat 2023'te 21.382 dolardan işlem görmek için daha da yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Yapay zeka tahminleri, tahmininde Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeler kullanır. Bitcoin'in yayınlandığı tarihteki fiyatından %2,6'lık bir artış.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Bitcoin 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Bitcoin fiyat analizi

Basın zamanında, Bitcoin'in fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %0,52'lik küçük artışlarla 20.838 dolardan el değiştiriyordu. Haftalık grafikte varlık %20,63 arttı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Bitcoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Stratejik hizmetler platformu XOR'un CEO'su Aurelien Ohayon'un, 2023'ün Bitcoin'in boğa koşusu yaşadığı yıl olabileceğini tahmin etmesi ilginç. Zira araştırmasına göre , piyasaya giren ilk kripto para birimi tipik olarak dört yıl sonra bir boğa piyasası yaşar ve düşüş piyasası tipik olarak yaklaşık bir yıl sürer.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.