Algoritma, 2022 Noel günü için Cardano fiyatını belirliyor!

Derin öğrenme algoritması, 2022 Noel Günü için Cardano fiyatını belirliyor!

Algoritma, 2022 Noel günü için Cardano fiyatını belirliyor!

DeFi varlığı Cardano ( ADA ), Noel sezonuna giriyor ve hala piyasa değerine göre en büyük on kripto para birimi arasında yer alıyor. Son fiyat dalgalanmalarına rağmen durum bu. Cardano'nun ağı, FTX felaketinin sonuçlarından sert bir şekilde etkilenmesine rağmen hala güçlü bir şekilde genişlemektedir.

Algoritma, 2022 Noel günü için Cardano fiyatını belirliyor!

Açık kaynaklı bir makine öğrenimi çerçevesinden yararlanan NeuralProphet'in PyTorch tabanlı fiyat tahmin algoritması, piyasa değerine dayalı en değerli dokuzuncu varlığın değerinin 25 Aralık 2022'ye kadar %45,8 artacağını tahmin ediyor.

Yayınlandığı sırada ADA'nın fiyatı 0,3016 dolardı; derin öğrenme algoritması, Noel Günü'ne kadar 0,43 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Algoritma, 2022 Noel günü için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Cardano algoritması fiyat tahmini 25 Aralık 2022. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

ADA fiyat analizi

Kripto para piyasası son zamanlarda canlanma belirtileri gösterdiğinden, yatırımcılar önümüzdeki ay ADA'nın fiyatı hakkında tahminlerde bulunmak için ADA gibi varlıkların performansına bakıyorlar.

İstatistiklere göre, Cardano'nun dolaşımdaki mevcut fiyatı, son 24 saatte %3,04 ve bir önceki haftaya göre %3,14 düşüşle 0,3016 dolar. Cardano'nun toplam piyasa değeri şu anda 10.4 milyar dolar.

Algoritma, 2022 Noel günü için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Cardano 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano ağ geliştirme

1 haftalık göstergelerin teknik açıdan aşağı yönlü öngörüsüne rağmen, tüccarlar ağ gelişimini dikkate aldıklarında uzun vadede daha iyimser olabilirler. Gerçekten de Cardano, bir yılı aşkın bir süredir aylık ortalama 20.000'den fazla yeni staking adresi ekledi.

Dahası, Cardano'nun cüzdan büyümesi, FTX'in çöküşü sırasında hızlanmaya devam ederek bir haftada 30.000 cüzdan ekledi . Ayrıca Cardano tabanlı akıllı sözleşmelerin sayısı da ilk kez %300'ün üzerinde büyüyerek 4.000'i aştı.

Son olarak Cardano ağı , aylık geliştirme etkinliğinde diğer tüm kripto platformlarını geride bırakmaya devam ediyor . Örneğin, zincir üstü piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından gerçekleştirilen  analize göre, Kasım ayında Cardano en yüksek geliştirme faaliyetini kaydetti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.