Güncel

Algoritma, 2022 Noel günü için Litecoin fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 2022 Noel günü için Litecoin fiyatını belirliyor!

Algoritma, 2022 Noel günü için Litecoin fiyatını belirliyor!

Kripto para sektörünün çoğunluğu için düşen fiyat modeli, Litecoin ( LTC ) de dahil olmak üzere 2021 başarısının tekrarlanmasını engelleyen zorluklarla dolu ayların ardından nihayet yavaşladı.

Algoritma, 2022 Noel günü için Litecoin fiyatını belirliyor!

Göreceli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) ve hareketli ortalamalar (MA) gibi teknik göstergeleri hesaba katan PricePredictions'ın makine öğrenimi tabanlı algoritmasına göre, Litecoin'in 2015 yılına kadar önemli bir artış yapması beklenmiyor.

Olduğu gibi, veriler, 13. en büyük kripto varlığının 25 Aralık 2022'de 78.27 $ fiyatla el değiştireceğini gösteriyor ki bu, yazının yazıldığı tarihteki fiyatından (78.37 $) %0.12 daha düşük.

Algoritma, 2022 Noel günü için Litecoin fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Makine öğrenimi ve kripto topluluğu

Bununla birlikte, bu tahmin, kripto topluluğunun yıl sonu için CoinMarketCap'teki tahminlerinden daha yüksek ve 679 oy, LTC'nin 31 Aralık 2022'ye kadar ortalama 70,11 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Yine de, topluluğun daha yeni tahminleri, Finbold tarafından 22 Kasım'da bildirilen önceki tahminlerden çok daha yüksek, 317 birikmiş oy, LTC'nin yıl sonuna kadar 58,36 dolardan işlem göreceğine dair toplu bir varsayım yaptı.

Algoritma, 2022 Noel günü için Litecoin fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Litecoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada, Finbold tarafından 14 Aralık'ta alınan CoinMarketCap verilerine göre, Litecoin'in piyasa değeri 5,63 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve bu göstergeye göre onu 13. en büyük kripto para birimi yapıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.