Güncel

Altın Örümcek Ödülleri Turkcell' in oldu

4 Eylül Perşembe gecesi gerçekleştirilen 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Turkcell damga vurdu. Turkcell.com.tr gecenin büyük ödülü olan En İyi Web Sitesi ödülüne layık görülürken blog.turkcell.com.tr de yılın En İyi Blogu oldu. Turkcell, Altın Örümcek’t

Altın Örümcek Ödülleri Turkcell' in oldu

12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde En İyi Web Sitesi de dâhil 6 dalda birincilik ödülünün sahibi oldu. Gecenin büyük ödülünü alan turkcell.com.tr aynı zamanda görme engellilere yönelik uygulamalarıyla Türkiye’nin En Erişilebilir Web Sitesi seçildi. Turkcell.com.tr, Kurumsal Web Sitesi ve Telekomünikasyon kategorilerinde de “Altın Örümcek”leri sitesine taşıyan adres oldu. 

Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll’in renkli ve eğlenceli sitesi gnctrkcll.com.tr, Altın Örümcek jürisi tarafından En İyi Portal seçildi. 12. Altın Örümcek’in En İyi Blog ödülüne ise Turkcell’in geçtiğimiz yıl yenilikçi bir içerik stratejisiyle hayata geçirdiği kurumsal blog sayfası Turkcell Blog (http://blog.turkcell.com.tr) layık görüldü. Akademisyenler, teknoloji yazarları ve teknoloji dünyasından profesyonellerin de ilginç ve çarpıcı makaleleriyle katkı sunduğu Turkcell Blog, yalnızca Turkcell’liler için değil, internette teknoloji odaklı Türkçe içerik arayan internet kullanıcıları için de önemli bir mecra niteliğinde.

1410012497_altinorumcek1.jpg

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz; “Turkcell, web ve internet teknolojileri alanında Türkiye’nin kolektif başarısı açısından çok önemli bir birikim ve deneyime sahip. Bu değerleri altyapımızın gücü, Ar-Ge ve yazılım alanındaki yoğun çalışmalarımız, yaratıcı çözüm ortaklarımız ve elbette ekiplerimizin geniş hayal gücü sayesinde web’e taşıyoruz. Türkiye’nin internet dünyasını değerlendiren en köklü ve itibarlı organizasyonu Altın Örümcek’te elde ettiğimiz başarı, bize bir kez daha teknolojiyi kullanırken doğru adımlar attığımızı hissettirdi. Turkcell.com.tr’nin büyük ödül ve En Erişilebilir Web Sitesi de dâhil olmak üzere toplam 4 kategoride “en iyi” seçilmesinin yanında gnctrkcll.com.tr ve Turkcell Blog ile birincilik ödülüne layık görülmek bizi gururlandırdı. Bizi 6 dalda onurlandıran Altın Örümcek jürisine, tüm Turkcell ailesi adına teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.