Güncel

Amazon'dan dev kablosuz kulaklık indirimi!

Amazon kablosuz kulaklık tarafında önemli bir indirime gitti. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Amazon'dan dev kablosuz kulaklık indirimi!

Amazon, kablosuz kulaklık seçiminizi biraz daha kolaylaştırmış olabilir. İnternet üzerinden satış yapan site, ikinci nesil Echo Buds'ta fiyatı standart sürüm için 90 dolara ve kablosuz şarj kutusu olan model için 105 dolara düşüren bir indirim yaptı. Bu indirim, Echo Buds’ı aktif gürültü iptali gibi karşılaştırılabilir özelliklere sahip kulaklıklar bir yana, pek çok kulak içi kulaklıktan daha ucuz hale getirdi.

Echo Buds, satın alacağınız en iyi sese sahip kulaklıklar değil, ancak sağlam kaliteyi, ANC, IPX4 su geçirmezlik ve yerleşik Alexa desteği dahil olmak üzere normal fiyatlarında bile bulunması zor avantajlarla bir arada düşündüğünüz zaman, bu akıllı kulaklık son derece iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca dış dünyayı susturmakla veya antrenmanlarınıza bir film müziği eklemek istiyorsanız, bu kulaklık sadece bir bilet olabilir.

Amazon'dan dev kablosuz kulaklık indirimi!

Echo Buds’da bulunan kısıtlamalar çoğunlukla diğer alanlarda göze çarpan performans eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bundan en iyi şekilde yararlanmak için sesi manuel olarak düzenlemeniz gerekecek. Bununla birlikte kulaklığın arama kalitesi olağanüstü. Özellikle de bu segmentte yer alan kulaklıklarda arama özelliklerinin ne kadar başarısız olduklarını düşündüğümüz zaman, Echo Buds iyi bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Lakin gelelim işin bir de Türkiye cephesine. Her ne kadar bu ürün Amazon’da 90 dolara satılabilir durumda olsa da, bu kulaklığın ülkemizdeki satış fiyatı 2.000-TL civarında. Öyle zannediyorum ki sizler de bu durumun nedenini az çok tahmin edebilirsiniz.

Yorumlar
Acı gercekler
700 tl lik kulaklaık türkiye de 2.000 tl hak hukuk nerde elhamdülillah müslümanız diye gecinenler cok büyğk günaha giriyorlar hakkım helal değil
Cevapla
HMZ
Odur o Famkee
Cevapla
xue
garibanin kalbi ile neden oynuyosunuz bu indirim bize mi olmus oluyo simdi ayip gunah ya
Cevapla
Yorumcu Dayı
"bu durumun nedenini az çok tahmin edebilirsiniz" demişsin koçum. Tahmin etmeye gerek yok, kesin bilgi vereyim yayarsın. Hiç bir şey üretmeden son teknolojiyi tüketen asalak gençlerin olduğu bir memlekette kur da yüksek olur vergiler de. Ben olsam 2000₺ de ilave asalaklık vergisi koyarım ki beyinsizlerin yüzünden cari açık büyümesin. Herkes audiophile kesildi başımıza.
Cevapla
Mustafa
Haklısın kardeşim
Laf sokucu dayı
Peki tek uretmemenin tek sorumlusu asalak diye tabir ettiğin gençler midir ?
Lafsokan
Bu gençlerden önce sen ne halt ediyordun sende gençtin gençken üretebildiğin ne var onu söylede gençler seni örnek alsın onlarda birşeyler üretsin boş kafaların boş lafı çok olur sen gençlere para ver bak seni uzaya nasıl çıkartıyor
Her şeyi gençlere atan adama
Sen uret kolaysa
Yorumcu yeğen
dayıcim asalaklik sadece gençlerde değil kusura kalma kafası çalışan gençler gidiyor yurt dışına burda asalaklar kalıyor sana neden acaba bu düşünebilir miyiz ? Yoksa asalak olduğumuzdan bunu da mı düşünemiyeceğiz ?
rinda
şaşırdım mı hayır her türlü bindirim bize indirim olsa kaç yazar bir kaç sene önce 300 400 tl aldığım kulaklığın fiyatı 2 bin tl
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.