Akıllı telefon üreticileri, ek özellikler getiren özel Android sürümlerine sahiptir. Bunlardan bahsedecek olursak; OnePlus buna OxygenOS, Oppo Color OS, Xiaomi MIUI, Realme ise Realme UI adını vermeyi tercih ediyor. Realme UI 2.0 , Android 11 tabanlıdır. Şirket son olarak ise, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 sürümünü duyurmuştu.

Biz de Teknolojioku olarak, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0'a arayüzünü kullanacak olan Realme telefonların 2022 yol haritasını sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle içinde bulunduğumuz Ocak ayında güncellemeyi alacak olan telefonlardan bahsedecek olursak; Realme 7 Pro, Realme 8, Realme GT Master Sürümü, Realme X50 Pro 5G isimli telefonlar yer alıyor. Hatta Realme X50 Pro 5G modeli Hindistan kullanıcılarına Realme UI 3.0 sürümünü sunmaya başladı bile. Güncellemeyi alacak olan telefonlara ve güncellemeyi alacak olduğu tarihlere gelin hep birlikte göz atalım.


İşte Android 12 tabanlı Realme UI 3.0'a dayalı Realme telefonların 2022 yol haritası!

Realme X7 Pro 5G: Şubat

Realme C25: Şubat

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.