Android telefonlar için en iyi 20 Widget - Page 1

Android kendi takvim widget’ına sahip olsa da kendi özel programınızı yapabileceğiniz, renk ve şekil seçeneklerini değiştirebileceğiniz daha işlevsel bir widget indirmeniz mümkün. Widget’ın adı Simple Calender Widget. En güzel tarafı ise ücretsiz olması. Yine Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Android telefonlar için en iyi 20 Widget - Page 2

Beğendiğiniz haber sitelerini sürekli takip etmenin en kolay yollarından birisi: Simple RSS Widget. İstediğiniz sayıda RSS kaynağından en son bilgileri elde edebiliyorsunuz. Üstelik uygulamayı özelleştirmenin çok farklı yolları bulunuyor. Ve üzerine ücretsiz indirebiliyorsunuz.

Android telefonlar için en iyi 20 Widget - Page 3

Big News Pro’yu haber taramaya minimalist bir bakış açısı olarak görebilirsiniz. Uygulama Google Reader hesabınıza bağlanarak oradan, ilgilendiğiniz en sonki haber başlıklarını takip etmenize izin veriyor. Uygulamayı 1.20 Dolar ödeyerek indirmeniz mümkün.

Android telefonlar için en iyi 20 Widget - Page 4

Yine de tam bir hava durumu uygulaması mı arıyorsunuz? 1Wheather size bir bölgeye ilişkin klasik bir hava durumu widget ekranı gösterebilir, ya da ayrıntılı hava durumu bilgilerini içeren kompakt bir hava durumu widget ekranı da gösterebilir. Ücretsiz olarak Google Play’den indirilebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.