2. Android Assistant adlı uygulamayı indirin. Herhangi bir ücret ödemeden edinebileceğiniz bu uygulama ile sisteminizin optimizasyononunu sağlayabilirsiniz.

3.Görev sonlandırıcı Task Killer uygulamalarından uzak durun.Açık halde bulunan programları topluca kapatmaya yarayan Task Killer programları, uygulamalarınıza zarar verebilir ve onları bozabilir. Çalışan tüm uygulamaları kapatan bu tür programlar, telefon için gerekli olan uygulamaları da kapatır ve telefonunuzun fazladan enerji harcamamasına neden olur.

4. Telefonunuza çevrimdışı kullanabileceğiniz bir harita indirin. Telefonunuzda bulunan harita programının ayarlarını değiştirerek de çevrimdışı kullanıma açabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz herhangi bir noktayı seçerek, o bölgenin haritasını telefonunuza depolayabilirsiniz. Bu sayede internetin olmadığı yerde yalnlızca GPS ile yönünüzü bulabilirsiniz.

5. SMS'lerinizi bilgisayarınızda okuyun Androidli telefonlarınızdaki mesajları aracı programlarla bilgisayar veya tablet üzerinden de okuyabilirsiniz. Bunun için yalnızca uygulamaya numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Bu tür işlemler için en popüler uygulama MightyText.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.